Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σχεδιασμός Καρτών!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Σχεδιασμός Καρτών! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχεδιασμός Καρτών!   Σχεδιασμός Καρτών! EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 2:54 am

Καλησπέρα.
Λογικά και ποιό παλιά μέλη θα το έχουν θήξει σαν θέμα αλλα ακόμα μια φορά δεν νομίζω να βλάπτει!! Razz
Θα αναφερθώ με των σχεδιασμό καρτών.Επειδή είμαι του αθλήματος (σκιτσογραφία/γραφιστική) θέλω να ρωτίσω πως γίνετε να στείλω σχέδια στο official site του UR.?
Απότι έχω καταλάβει έχουν δικούς τους σκιτσογράφους απλα δεν ξέρω κατα πόσο είναι ανοιχτοί σε καινούργιες προτάσεις απο το τους παίχτες!(και σίγουρα πολλα άτομα απο το site θα θέλουν να βάλουν την πινελιά τους στο παιχνίδι)
Αν γνωρίζει κάποιος κατι παρακαλώ στείλτε.
Ευχαριστώ
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Σχεδιασμός Καρτών! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεδιασμός Καρτών!   Σχεδιασμός Καρτών! EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 1:43 pm

Φίλε, πολλοί έχουν στείλει σχέδια για να τα εγκρίνουν, απάντηση δεν τους έχει δοθεί από ότι ξέρω. Όμως, εσύ φυσικά και πρέπει να κάνεις προσπάθεια. Μπορείς να στείλεις τα σχέδια σου ή μήνυμα εδώ:
http://www.urban-rivals.com/staff/contactus.php και ειδικότερα εδώ: artist@urban-rivals.com
Το δεύτερο είναι το email του καλλιτεχνικού τμήματος του Urban Rivals. Φυσικά, πρέπει να στείλεις το μήνυμα στα Αγγλικά τουλάχιστον. Καλή επιτυχία, και μακάρι αν σε δούμε και ως έναν από τους καλλιτέχνες του Urban Rivals!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Σχεδιασμός Καρτών! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεδιασμός Καρτών!   Σχεδιασμός Καρτών! EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 2:20 pm

Ευχαριστώ πολύ.
Θα επικοινονίσω μαζί τους και θα δούμε τι θα γίνει.Με τα αγγλικά δεν ειπάρχει πρόβλημα.
Το πρόβλημα είναι με τι κριτίρια δέχοντε σχέδια.
Τέλοσπαντόν ευχαριστώ ξάνα για την βοήθεια!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Σχεδιασμός Καρτών! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεδιασμός Καρτών!   Σχεδιασμός Καρτών! EmptyΣαβ Οκτ 08, 2011 3:13 pm

εγω τους εστειλα και μου ειπανε οτι θελω ακομα δουλεια στην ανατομια και στα χρωματα Smile θα προσπαθησω να βελτιωθω και θα ξαναστειλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχεδιασμός Καρτών!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχολιασμοί καρτών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: Urban Rivals-
Μετάβαση σε: