Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ   ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ EmptyΚυρ Μάης 29, 2011 10:28 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ   ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 11:56 pm

Αυτή η πρωτοβουλία των ελλήνων κατα την γνώμη μου είναι η καλήτερη που έχει γίνει εδω και πολλα χρόνια..
Πρέπει να γίνετε για να φανεί οτι δεν είναι χαζος ο κόσμος.
Η μόνη μου ένσταση ειναι οτι ενώ απο τον Μάιο ήταν πολλά ενεργά μέλη τον Άυγουστό όλοι πείγαν τις διακοπούλες τους και όταν γυρίσαν την είδαν πάλι αγωνιστές και ξεσικόνονται για τους νόμους που βγείκαν οταν αυτοί κάναν διακοπές!
Δεν θέλω για κανέναν λόγο να αρχίσω πολιτικη συζήτηση σε ενα forum που αναφέρετε σε ενα παιχνίδι με την ένοια οτι το παιχνίδι ειναι για να διασκεδάζεις και όχι για χαζομάρες!Αν έθιξα κάποιον με το σχολιό μου ζητάω συγνώμη απλα είναι η γνώμη μου.
Αν πάλι αυτο το σχόλιο θεωριθεί αιτία για πολιτικές διαμάχες μέσα στο Forum καλήτερα να το σβήσουμε Razz
Απλά μου γύρισε το μάτι όταν είδα οτι στο σύνταγμα (επειδή ειμαι απο Αθήνα) είχαν φηγεί όλοι γιατι "πειγαν διακοπες"..
Τελος πάντων,χαίρομαι που το Forum παροτρίνει άτομα να συνεχιστεί αυτό και προσωπικά είμαι πολυ θετικός.
(Συγνωμη για τυχων παρεξηγισεις ξανα.!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: CHAT-
Μετάβαση σε: