Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
the greek doctor




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2011

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.   Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. EmptyΠαρ Απρ 08, 2011 9:37 pm

Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την ωραία ιδέα του φόρουμ.Είμαι καινούριος στο παιχνίδι και θέλω να ζητήσω ορισμένες συμβουλές.Έχω φτιάξει ένα deck με freaks και sakrohm που αλλάζω ανάλογα με τον τύπο του παιχνιδιού.Από sakrohm χρησιμοποιώ κυρίως murray,petra,jautya,na boh,eris και sol hona.Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες κάρτες που θα με βοηθούσαν;Επίσης υπάρχει κάποιος τρόπος για να βγάζει κανείς περισσότερα clintz;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. Very Happy Smile Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.   Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. EmptyΣαβ Απρ 09, 2011 3:09 pm

the greek doctor έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την ωραία ιδέα του φόρουμ.Είμαι καινούριος στο παιχνίδι και θέλω να ζητήσω ορισμένες συμβουλές.Έχω φτιάξει ένα deck με freaks και sakrohm που αλλάζω ανάλογα με τον τύπο του παιχνιδιού.Από sakrohm χρησιμοποιώ κυρίως murray,petra,jautya,na boh,eris και sol hona.Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες κάρτες που θα με βοηθούσαν;Επίσης υπάρχει κάποιος τρόπος για να βγάζει κανείς περισσότερα clintz;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. Very Happy Smile Very Happy


Καλώς ήρθες και στο παιχνίδι και στο φόρουμ μας.Ελπίζω να βρω λίγο χρόνο να το ανανεώνω πιο πολύ.
Freaks ήταν και η δικιά μου πρώτη φατρία,αλλά τα sakrohm είναι σαφώς ανώτερα και να συνεχίσεις με αυτά.Όταν μπορέσεις να πάρεις τον Uranus,μια αναντικατάστατη κάρτα ό,τι είδος deck και αν χρησιμοποιήσεις.Ο Scrumxxt είναι καλή επιλογή,αλλά φυσικά ο Sol Hona είναι πολύ πιο φθηνή κάρτα και άξιος αντικαταστάτης.
Και αν θες να φτιάξεις deck με λιγότερα αστέρια,Wakai και Nimestiek μπορούν να βοηθήσουν.
Και άμα σου λείπει μια καλή κάρτα,μπορείς να βάλεις έναν Leader,όπως Hugo και Bridget,όταν τους πάρεις.
Για να βγάλεις περισσότερα clintz,λίγοι οι τρόποι με τον πιο αποδοτικό να ψάχνεις στην αγορά ευκαιρίες(κάρτες που πωλούνται φθηνότερα από την αμέσως επόμενη ίδια κάρτα)και μετά να τις πουλάς με υψηλότερη τιμή.
Καλή συνέχεια και ό,τι χρειαστείς εδώ είμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
the greek doctor




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2011

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.   Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. EmptyΚυρ Απρ 10, 2011 7:28 pm

ELM_Bigtot έγραψε:
the greek doctor έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για την ωραία ιδέα του φόρουμ.Είμαι καινούριος στο παιχνίδι και θέλω να ζητήσω ορισμένες συμβουλές.Έχω φτιάξει ένα deck με freaks και sakrohm που αλλάζω ανάλογα με τον τύπο του παιχνιδιού.Από sakrohm χρησιμοποιώ κυρίως murray,petra,jautya,na boh,eris και sol hona.Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες κάρτες που θα με βοηθούσαν;Επίσης υπάρχει κάποιος τρόπος για να βγάζει κανείς περισσότερα clintz;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. Very Happy Smile Very Happy


Καλώς ήρθες και στο παιχνίδι και στο φόρουμ μας.Ελπίζω να βρω λίγο χρόνο να το ανανεώνω πιο πολύ.
Freaks ήταν και η δικιά μου πρώτη φατρία,αλλά τα sakrohm είναι σαφώς ανώτερα και να συνεχίσεις με αυτά.Όταν μπορέσεις να πάρεις τον Uranus,μια αναντικατάστατη κάρτα ό,τι είδος deck και αν χρησιμοποιήσεις.Ο Scrumxxt είναι καλή επιλογή,αλλά φυσικά ο Sol Hona είναι πολύ πιο φθηνή κάρτα και άξιος αντικαταστάτης.
Και αν θες να φτιάξεις deck με λιγότερα αστέρια,Wakai και Nimestiek μπορούν να βοηθήσουν.
Και άμα σου λείπει μια καλή κάρτα,μπορείς να βάλεις έναν Leader,όπως Hugo και Bridget,όταν τους πάρεις.
Για να βγάλεις περισσότερα clintz,λίγοι οι τρόποι με τον πιο αποδοτικό να ψάχνεις στην αγορά ευκαιρίες(κάρτες που πωλούνται φθηνότερα από την αμέσως επόμενη ίδια κάρτα)και μετά να τις πουλάς με υψηλότερη τιμή.
Καλή συνέχεια και ό,τι χρειαστείς εδώ είμαι.

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές.Tα freaks πια τα χρησιμοποιώ μόνο στο elo, γιατί το poison είναι πολύ χρήσιμο σε αυτόν τον τύπο παιχνιδιού.Τώρα θα αρχίσω να μαζεύω clintz για τον uranus!Τώρα απέκτησα τον Eyrik,γιατί έφτασα 30.Αξίζει να τον χρησιμοποιήσω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.   Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. EmptyΚυρ Απρ 10, 2011 8:28 pm

Καλός είναι,αλλά με τα sakrohm θα προτιμούσα Hugo για άπειρες μπλόφες ή Bridget λόγω των damage reducers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
the greek doctor




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2011

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.   Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. EmptyΤετ Απρ 27, 2011 5:49 pm

agorasa skrummxxt kai trimmkkt kai se ligo pairnw kai ton uranus.meta les na mazepsw lefta gia ton graksxxt?o guru cr dustuxws einai aplhsiastos... Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.   Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ. EmptyΠαρ Απρ 29, 2011 8:02 pm

the greek doctor έγραψε:
agorasa skrummxxt kai trimmkkt kai se ligo pairnw kai ton uranus.meta les na mazepsw lefta gia ton graksxxt?o guru cr dustuxws einai aplhsiastos... Mad

Και χωρίς Grasmxxt βγάζεις καλό deck και άσε που είναι μόνιμα ban στο ELO.Άρα με Uranus είσαι κομπλέ και μετά βάλε τη φαντασία σου και φτιάξε ένα sacrohm deck με το δικό σου στυλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
 
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» καλησπερα και καλως σας βρηκα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: Urban Rivals-
Μετάβαση σε: