Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Στόχοι......

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Στόχοι...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στόχοι......   Στόχοι...... EmptyΤρι Φεβ 22, 2011 7:57 pm

Καλησπέρα.... Όπως κάθε βαριεστημένος άνθρωπος .... βαριέμαι.... και μου ήρθε μια ... ιδέα... εδώ θα είναι ένα θέμα στο οποίο θα γράφουμε τους στόχους μας... όσοι έχουν την διάθεση φυσικά (όσοι δεν γράφουν απλά θα πάνε στην κόλαση ) Στόχους ζωής και πολύ περισσότερο στόχους urban rivals..... είτε βραχυπρόθεσμους είτε μακροπρόθεσμους... ή τέλως πάντων κάτι για να γίνεται κουβέντα και με απότερο στόχο να μήν βαριέμαι ....
ας αρχίσουμε με έναν στόχο δικό μου στο ur... θα ήθελα να καταφέρω στο survivor elo πρίν τον μάρτη να φτάσω 10... feel free to continue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Στόχοι...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στόχοι......   Στόχοι...... EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 7:28 pm

Όπως απάντησα και στην guild,θέλω να πάρω την Armanda cr και μετά θα αφοσιωθώ στο moderation(ίσως να φτάσω και επίπεδο 100 όταν θα είμαι 50 χρονών) Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Στόχοι...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στόχοι......   Στόχοι...... EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 10:03 pm

στόχος νούμερο 2.... να φτιάξω τη miranha... μου άρεσε η ιδέα της κάρτας και έχω μια αγάπη προς τους jungo πρόσφατα.... ΕΙΔΩΜΕΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Στόχοι...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στόχοι......   Στόχοι...... EmptyΠεμ Μαρ 31, 2011 9:13 pm

σκιτσάκια για την miranha εχουνε γίνει.... το ποτε θα την επεξεργαστώ είναι άλλο θέμα..
επόμενος στόχος (2 σε 1) να παρω την martha και να φτάσω 1400 ελο Very Happy Very Happy ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Στόχοι...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στόχοι......   Στόχοι...... EmptyΣαβ Απρ 02, 2011 6:30 pm

kner21 έγραψε:
σκιτσάκια για την miranha εχουνε γίνει.... το ποτε θα την επεξεργαστώ είναι άλλο θέμα..
επόμενος στόχος (2 σε 1) να παρω την martha και να φτάσω 1400 ελο Very Happy Very Happy ευχαριστώ

Πρόσεχε ε,η Miranha ήταν καλή έμπνευση,κάντην καλή(και θα ήθελα σε ένα από τα επίπεδα να κρατάει μία τσάντα στο χέρι της)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Στόχοι...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στόχοι......   Στόχοι...... EmptyΔευ Απρ 04, 2011 1:08 am

ELM_Bigtot έγραψε:
kner21 έγραψε:
σκιτσάκια για την miranha εχουνε γίνει.... το ποτε θα την επεξεργαστώ είναι άλλο θέμα..
επόμενος στόχος (2 σε 1) να παρω την martha και να φτάσω 1400 ελο Very Happy Very Happy ευχαριστώ

Πρόσεχε ε,η Miranha ήταν καλή έμπνευση,κάντην καλή(και θα ήθελα σε ένα από τα επίπεδα να κρατάει μία τσάντα στο χέρι της)

μαλλον θα σε πακετώσω για την τσάντα...
βλέπεις...η miranha δεν έχει χέρια... την έκανα κανονικά ψαράκι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Στόχοι......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: CHAT-
Μετάβαση σε: