Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιά κάρτα..:

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Perastikos




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Ποιά κάρτα..: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιά κάρτα..:   Ποιά κάρτα..: EmptyΚυρ Ιαν 16, 2011 4:47 pm

Kαλησπέρα, έχω μαζέψει γύρω στα 70.000 clintz κ θέλω την βοήθεια σας σχετικά με το ποιά κάρτα/ες μου προτείνετε να πάρω (πιό πολύ για να κοντράρω όσους παίζουν με την Jackie στο deathmatch) , παίζω elo με piranhas κ είμαι εντάξει ειδικά τώρα με το καινούργιο δυαράκι δεν θα χρειαστώ άλλη γι'αυτούς, τώρα παίζω κ με junkz για τ1, είδα όμως ότι η καλύτερη τους κάρτα έχει 3 100 000 clintz οπότε τζίφος ...τι άλλο προτείνετε:::
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Ποιά κάρτα..: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά κάρτα..:   Ποιά κάρτα..: EmptyΚυρ Ιαν 16, 2011 10:13 pm

πλούσιε Shocked Shocked ... .μπορεις να αγοράσεις τους περισσότερους τζανκς... θα σου πρότεινα να φτιαξεις ένα ντεκάκι πιράνας απτην αρχή αλλα εφόσον εχεις κομπλε... με τόσα λεφτα θα δοκίμαζα να φτιάξω ενα καλό ντεκακι απερς για ελο η μοντανα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Ποιά κάρτα..: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά κάρτα..:   Ποιά κάρτα..: EmptyΚυρ Ιαν 16, 2011 10:43 pm

με 70000 χιλιάδες όντως μπορείς να φτιάξεις καλά deck.Τα Piranas είναι κατά την άποψή μου από τα νούμερο 1 clans για να κερδίζεις uppers.Ωραίο παιχνίδι κάνεις όντως και με τα junkz.Εγώ θα πρότεινα αν θέλεις να κοιτάξεις και για Sakrohm,από τους αγαπημένους μου...Με Uranus όταν δεν είναι ban φτιάχνονται ωραία decks.

Μη χαλάσεις τα λεφτά σε freaks από τόσο νωρίς,ούτε La Junta,Fang pi clang και skeelz.
Για ELO να πω την αλήθεια δεν είμαι ειδικός,ας απαντήσουν οι ειδικοί πάνω σε αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
Perastikos




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Ποιά κάρτα..: Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιά κάρτα..:   Ποιά κάρτα..: EmptyΔευ Ιαν 17, 2011 2:45 pm

Eυχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας, Κνερ το θέμα είναι οτι με τους piranhas δεν αξίζει να πάρεις τις μεγάλες ακριβές κάρτες όπως smokie cr κ τέτοια, γιατί παίζεις καλύτερα με τις μικρές κ με τους junkz μόνο ο dj core cr μου λείπει απο τις καλές κ είναι η τιμή της στο θεό...Bigfoot θα το ψάξω το θέμα με τους Sacrohm, με μια γρήγορη ματιά είδα οτι άν θες να πάρεις μια απο τις πολύ δυνατές κάρτες για οποιαδήποτε clan εκτός των Uppers κ την Jackie η τιμές ξεκινάνε απο 300.000 κ πάνω DAAAAMNNNNNN!!! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιά κάρτα..:
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εάν φτιάχνατε μια κάρτα,ποια θα ήταν;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: Urban Rivals-
Μετάβαση σε: