Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω!   Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω! EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 2:43 pm

Θέλω να ρωτίσω πώς γίνετε ενώ η κάρτα σου με τα pills και χωρις τα pills να έχει παραπάνω power νικάει την κάρτα του αντιπάλου (συγκεκριμένα κατα 10 attack) και παρόλαυτα να χάνεις!??!?!?! confused confused confused confused confused confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω!   Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω! EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 7:01 pm

Το πιο γνωστό πρόβλημα όλων όσων ξεκινούν να παίζουν. Αυτό γίνεται επειδή υπάρχει τύπος παιχνιδιού random και τύπος παιχνιδιού no random. Εσύ θα χρησιμοποιεί το random. Για να το αλλάξεις, πας στο ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ και μετά ΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. Εκεί θα δεις μια επιλογή που λέει Παιχνίδι. Αλλάζεις το τυχαίο σε χωρίς τυχαία ανάδειξη νικητή.

Αν δεν το βρεις, ξαναρώτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω!   Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω! EmptyΠαρ Σεπ 16, 2011 1:33 am

νομιζω το βρείκα..ευχαριστώ πολυ Smile
αν ειπάρξει πρόβλημα θα ξαναστείλω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aπορία που θα σώσει το PC μου απο το να το σπάσω!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: Urban Rivals-
Μετάβαση σε: