Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τροποποίηση των Decks

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Τροποποίηση των Decks Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τροποποίηση των Decks   Τροποποίηση των Decks EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 12:44 am

Επειδή (οπως εχω αναφερει γενικα) είμαι καινούργιος στο παιχνίδι θα ήθελα καποιες γνώμες για τα decks των T1 και ELO.
Δηλαδή τετράδες ή οκτάδες που πρωτίνετε εσείς.Εγώ κυρίος έχω Vortex,Piranas kai Nightmair.
Αλλά πιστέυω οτι σε αυτό το topic μπορεί ο καθένας να αναφέρει το δικό του (κατα την γνώμη του) καλό deck και ίσως βοηθήσει και άλους.
What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Τροποποίηση των Decks Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τροποποίηση των Decks   Τροποποίηση των Decks EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 7:49 am

Εγώ παίζω πάρα πολύ με Piranas. Όμως αυτά που έσω να προτείνω, δεν είναι για το level σου, καθώς είναι πολύ ακριβά. Μπορείς όμως να βάλεις μέσα κάποιες standard καλές κάρτες και φτηνές, όπως ο Colleridge.
Προσωπικά, έχω αναπτύξει θέμα με το πώς φτιάχνω εγώ ένα type 1 deck, σε αυτό το φόρουμ.
Για type ELo, μην ρωτάς...Δεν ασχολούμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Τροποποίηση των Decks Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τροποποίηση των Decks   Τροποποίηση των Decks EmptyΠεμ Σεπ 15, 2011 2:17 pm

Και το ELO πλάκα έχει!! Razz απλά θα ήταν καλό να αναφέρουμε γενικα τα decks που πιστέυουμε καλα και τον συνδιασμό τους!
Το ξέρω οτι έχω καιρο ακόμα αλλα θα έχω μια ίδεα για το τι πρέπει να στοχεύω..πάντος οι Piranas μου αρέσουν και μένα οταν συνδιάζω με Nightmair!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τροποποίηση των Decks
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: STRATEGIES-
Μετάβαση σε: