Urban-Rivals Greek Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Urban-Rivals Greek Forum

Επιτέλους έφτασε το πρώτο forum για Έλληνες παίχτες του Urban Rivals.Σε όποια guild και αν ανήκετε είστε ευπρόσδεκτοι να έρθετε και να συζητήσουμε για όλων των ειδών τα θέματα.
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συστάσεις μεταξύ των παιχτών

Πήγαινε κάτω 
+7
giorg0s
pl91
Teo
ELM_Big ts
kner21
elm_PR0saiyan
ELM_Bigtot
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΠαρ Οκτ 29, 2010 12:58 pm

Εδώ μπορούν να γίνονται οι συστάσεις μεταξύ των μελών του Forum μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΚυρ Νοε 07, 2010 5:13 pm

Με λένε Γιάννη είμαι 18 χρονών και είμαι φοιτητής Χημείας στην Πάτρα.
Άρχισα να παίζω Urban Rivals κατά τύχη αλλά αποφάσισα να κάνω το παιχνίδι πιο διαδεδομένο στην Ελλάδα,κάτι που πιστεύω το έχω καταφέρει εν μέρει.Αυτό το forum είναι η πιο πρόσφατη προσπάθειά μου να το καταφέρω.Η πρώτη προσπάθεια ήταν η guild μου Ellas to megaleio sou και συνεχίστηκε με τα event για τους Έλληνες.Σκοπός μου είναι να φτάσω τα 100 lvl ή να μαζέψω όλα τα uppers από τα οποία μου λείπει μόνο η Armanda cr.

Εύχομαι καλά παιχνίδια σε όλους και αν ευχαριστηθείτε αυτό το forum αποκλειστικά για τους Έλληνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
elm_PR0saiyan

elm_PR0saiyan


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα(Περισσό)

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΚυρ Νοε 07, 2010 5:31 pm

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,16 ΧΡΟΝΩΝ.
ΤΟ UR ΤΟ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ:
4 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΨΑΧΝΟΝΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΝΑ RPG ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΒΡΙΚΑΝ ΤΟ UR.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΟΚΗΜΑΖΑ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΚΑΡΤΕΣ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΟΛΟΙ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟ PC ΜΟΥ.ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΑ.ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ URBAN.ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ ΑΙ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΝΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΤΑ ΗΔΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ...ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ,ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ 8 ΜΟΝΤΑΝΑ...ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΨΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΒΓΕΝΑ Ο ΠΙΟ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣSmile
ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΕΛΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΑ ΧΡΗΜΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ CREDIT KAI TOURNAMENTS ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ...ΜΑΖΕΨΑ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ DECK ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ 100 ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ Η ΒΙΚΥ ΤΩΝ ΜΟΝΤΑΝΑ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΓΗΚΑΝ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΜΡ ΦΙΓΟΥΡΑΡΩ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΑΜΠΛΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ GUILD TOY UR.META AΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΓΥΡΗΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΗΝ ΥΠΥΚΟΟΤΗΤΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΞΑΝΑΜΠΕΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗ GUILD TOY ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΠεμ Νοε 11, 2010 11:21 pm

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ.... ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΕΒΟ (ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ) ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 19 ... ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..
ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΟΥΡΜΠΑΝ ΡΑΙΒΑΛΣ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ... ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΓΚΙΛΝΤ Very Happy Very Happy ...
ΑΥΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Big ts
Admin
ELM_Big ts


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Athens

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Panagiotis   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΚυρ Νοε 14, 2010 3:19 pm

me lene panagioti kai eimai aderfos tou bigtot
ego to arxisa kai meta to u to ematha(eimai o sofos daskalos) migiagki stil!!!! Very Happy lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo

Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΤρι Νοε 16, 2010 2:33 pm


Γεια και απο εμένα.Θεοφιλος 29 απο Θεσσαλονίκη.
Φυσικός και ,λόγω μεταπτυχιακού,ψιλο-απών απο το game,αλλά θα επιστρέψω.

Το ανακάλυψα πριν 2 χρόνια περίπου ψάχνοντας deck για ένα αλλο card game(ίσως το κορυφαίο παγκοσμίως) to Magic the Gathering.
Η αλλαγή πολλών guild αρχικά ήταν κάτι που μου κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον αφού σου δίνει την δυνατότητα να δεις πολλές (ποιοτικές)ιδέες και να επικονωνήσεις με ανθρώπους απο όλο τον κόσμο(βλέποντας μεταξύ άλλων πολλά στοιχεία της εκάστοτε κουλτούρας,απο ένα απλό και μονο forum).Κατι που αν δεν έκανα θα το έιχα παρατήσει.
Στην πορεία μου ως τώρα έχω δημιουργήσει 2 guild (ένα εκ των οποιων με τον AKK44,τον καλύτερο παίκτη στο Survivor o οποίος αποτελει και την σπουδαιότερη γνωριμία μου στο παιχνίδι,στο παραπέντε θα συναντιόμασταν κιολας) και οσα guild ήθελα τα ειδα εκ των έσω.
Μετα απο την μεγάλη μου βόλτα εδώ και 7 μήνες είμαι στους Rip ένα guild γαλλικό με forum πραγματικά γραμμένο απο παίκτες με πολύ ταλέντο στο παιχνίδι και άριστη αντίληψη των ιδιαιτερωτήτων του.
Το Ελληνικό community παραμένει ανταγωνιστικότατο και το guild Εllas to Megaleio sou είναι ίσως η καλύτερη προσπαθεια προς την πορεία αυτή.

Αυτά και απο εμένα..καλο παιχνίδι σε όλους!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pl91




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2011

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΣαβ Ιαν 08, 2011 5:18 pm

οπως με ξερετε καποιοι στο παιχνιδι ειμαι ο pl91

με λενε παναγιωτη ειμαι 20 απο την καβαλα και σπουδαζω πληροφορικη στην κερκυρα

στο παιχνιδι ανοικω και ειμαι admin σε μια απο τις μελυτερες guild στην αγγλια την urban madness

το μεγαλυτερο κατορθωμα μου στο παιχνιδι ειναι η πρωτη θεση στο 1ο πανελληνιο του bigtot,οπου συμμετειχαν πολοι καλοι παιχτες

σκεφτομαι μιας και μολις πριν λιγες μερες περασα τα 40 να κανω guild tournament αναμεσα στην δικια μ και του bigtot χωρισ καποιο σπουδαιο βραβειο αλλα με το pot και οτι δωρεες υπαρχουν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorg0s




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΠαρ Μαρ 18, 2011 9:24 pm

Γεια σας παιδια , μολις μπηκα στην guild.. καμι συμβουλη?
με λενε γιωργο οπως προφανως καταλαβατε κ ειμαι καλα (χαχαχαχα πλακιτσα Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΣαβ Μαρ 19, 2011 8:06 pm

giorg0s έγραψε:
Γεια σας παιδια , μολις μπηκα στην guild.. καμι συμβουλη?
με λενε γιωργο οπως προφανως καταλαβατε κ ειμαι καλα (χαχαχαχα πλακιτσα Razz )

Καλή τύχη στους αγώνες σου και ό,τι χρειαστείς στείλε μήνυμα σε εμένα προσωπικά μέσω του παιχνιδιού,ή ρώτα σε κανένα θέμα εδώ ή στην συντεχνία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
giorg0s




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΚυρ Μαρ 20, 2011 9:28 pm

ELM_Bigtot έγραψε:
giorg0s έγραψε:
Γεια σας παιδια , μολις μπηκα στην guild.. καμι συμβουλη?
με λενε γιωργο οπως προφανως καταλαβατε κ ειμαι καλα (χαχαχαχα πλακιτσα Razz )

Καλή τύχη στους αγώνες σου και ό,τι χρειαστείς στείλε μήνυμα σε εμένα προσωπικά μέσω του παιχνιδιού,ή ρώτα σε κανένα θέμα εδώ ή στην συντεχνία

ευχαριστω! θελω αν γινεται καποια links με σελιδες για γενικες τακτικες Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΚυρ Μαρ 20, 2011 11:24 pm

Στο forum που βρίσκεσαι έχει πολλά πράγματα να ψάξεις.Για ακόμα περισσότερα,μπορείς να κοιτάξεις το forum των παιχτών στη σελίδα του urban rivals.
http://www.urban-rivals.com/community/forum/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
giorg0s




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΤετ Μαρ 23, 2011 7:48 pm

ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elm-morientes

elm-morientes


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 8:40 pm

Με λενε Αχιλλεα και μενω σαλονικα.ειμαι 19 και σπουδαζο οικονομικα.
Το παιχνιδι το αρχισα απο μια διαφημηση που ειχα δει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
portatif_Q

portatif_Q


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθήνα

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΤετ Σεπ 14, 2011 11:46 pm

Μιχάλης 24 απο αθήνα.
Έχω τελιώσει Γραφιστική/Σκιτσογραφία και εχω κάνει σεμινάρια φωτογραφίας.
το UR το βρείκα γιατι γενικα μου αρέσουν τα παιχνίδια με κάρτες (πχ Magic gathering,yu gi oh κλπ) αλλα ποιο πολύ μου άρεσε γιατι συνδιάζει RPG και manga. What a Face
Στην Guild δεν έχω μπει ακόμα γιατί είμαι φρέσκος αλλα για εκεί πορεύομαι!!
Thanx!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kner21

kner21


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2010
Τόπος : Athens

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΣαβ Οκτ 08, 2011 3:11 pm

εεε κι εγω wannabe γραφιστας εικονογραφος ειμαι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koursaros




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΣαβ Οκτ 22, 2011 1:53 am

Γεια χαρά από ότι βλέπω είμαι ο γηραιότερος χα χα!!!
Τ' όνομα μου είναι Γιώργος είμαι 30 ετών, ζω και είμαι από την θεσσαλονίκη, απόφοιτος σχολής καλών τεχνών (ζωγράγος) για όσους δε γνωρίζουν τί είναι.
Όπως είπε και ο Τεο και 'γω έξαχνα για παιχνίδια με κάρτες όπως το Magic the Gathering και ανακάλυπσα το Urban Rivals.
Koursaros.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ELM_Bigtot
Admin
ELM_Bigtot


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Πάτρα

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΣαβ Οκτ 22, 2011 5:09 pm

Πωπω, έχουμε γεμίσει καλλιτέχνες. Γουστάρω cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://urgreeks.forumgreek.com
ELM_Sheldor




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2011

Συστάσεις μεταξύ των παιχτών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συστάσεις μεταξύ των παιχτών   Συστάσεις μεταξύ των παιχτών EmptyΣαβ Δεκ 10, 2011 5:08 pm

Χαιρετώ με την σειρά μου. Ονομάζομαι Γιάννης. ειμαι 24 χρονών. απόφοιτος του βιολογικού Αθήνας και τελειώνω τώρα και το μεταπτυχιακό μου
Κατέληξα στο UR γιατί έχουμε αραιώσει το να παίζουμε MtG με κάτι παιδιά. Οπότε ψάχνοντας για παιχνίδι με κάρτες, βρηκα το UR
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συστάσεις μεταξύ των παιχτών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Urban-Rivals Greek Forum :: CHAT-
Μετάβαση σε: